Kayıt Sayfasına Hoşgeldiniz
Giriş Sayfasına Hoşgeldiniz
Şifrenizi mi unuttunuz?

Siyah Göz Makyajı Nasıl Yapılır?
Siyah Göz Makyajı Nasıl Yapılır?
1
May

Göz makyajı, makyajın en önemli parçasıdır demiştik daha önce. Bir göz makyajı diğer tüm emeklerinizi vezir de edebilir rezil de :) Bugün bu makyaj anlatımlarından siyah olanına yani benim en sevdiğime geçmek istedik. Konumuzu resim ve videolarla da zenginleştirip sizlere en iyi anlatımı yapmak istiyoruz. Hemen başlayalım anlatmaya sevgili kadinvemakyaj takipçileri…

 

Siyah Göz Makyajı Yapımı (Yazılı Anlatım) :

 

Gözleriniz için siyah makyaj yapmak ve göz renginizi koyu bir hale getirmek istiyorsanız, ihtiyacımız olan şeyler: göz kalemi, far, takma kirpik ya da güzel bir maskara. Tabi ki hepsi siyah renkte olacak :)

1) Öncelikle göz kalemimizi ya da likid eyeliner’ı gözümüzün etrafına çekiyoruz. Kalın bir çekiş daha çekici bir görüntü oluşturur. Ancak göz büyüklüğüne göre de değişir yakışması.

2) Farımızı göz üstüne çekiyoruz.

3) Alt göz kapağına da far sürmeyi ihmal etmiyoruz.

4) Takma kirpiklerimizi takıyoruz ya da maskara ile kirpiklerimizin yoğunluğunu artırıyoruz.

5) Göz makyajından önce primer ya da kapatıcı sürmeniz daha yoğun bir görünüm sağlar.

6) Far sürerken buğulu görünüm katmak daha iyi olur. Buğulu göz makyajı için hazırladığımız video.

 

 

Siyah Göz Makyajı Yapımı (Videolu Anlatım) :

 

Video İzle:

 

Yazı Hakkında Hiç Yorum Yapılmamış
Çok Okunanlar
Son Yorumlar
merhaba sun kissed nedir acaba
saçlarım çok soluk yıkadıktan sonra bile yaklaşık yarım saat sonra yine eski haline dönüyor.
bende önceden bikaçtane avon ürünü kullandım.parfümleri beni hep tıkadı, nefes alamıyordum kullandıgımda.şimdi oriflame kullanıyorum ve hiç bir sorun yaşamıyorum.teşekkürler oriflameye.herkese tavsiye ediyorum.bilgi almak isteyenleride bekliyorum yorumlarınızı :)
merhaba daha önce bir ruj almıştım avondan sparkıng peach yazıyor üzerinde fakat aynı ruju bulamıyorum çok aradım sevdiğim bir renk lütfen yardımcı olurmusunuz
avon yener bence çünkü orıflameden bi krem aldım almaz olaydım ellerimi yumuşatmadı .. ama gerçekten avon süper yaaa vallaha bakın.

sakla