Kayıt Sayfasına Hoşgeldiniz
Giriş Sayfasına Hoşgeldiniz
Şifrenizi mi unuttunuz?

Saç Nasıl Örülür? (Videolu Anlatım)
Saç Nasıl Örülür? (Videolu Anlatım)
14
Kas

Saç örmek bir çok kişi için artık rutin haline gelmiş basit bir işlemdir. Ancak yeni başlayanlar ve tek başına saçını düzgün öremeyenler için pratik bir anlatım olsun diye video sunmak istedik. Bir kaç madde halinde saç örerken dikkat edilmesi gerekenlere değinip videomuza geçelim.

 

1) Öncelikle saçlarınızı düzgünce tarayın. Aralarda düğümlerin oluşmadığından emin olun. Eğer saçlarınız tamamen açık değilse örgünüz de güzel olmayacaktır.

 

2) Saçlarınızı ister açıp küçük örgüler örün isterseniz bir toka ile önce bağlayıp sonra büyük örgüler atın seçim tamamen size ait.

 

3) Dikkat edilmesi gereken en önemli şey saçın eşit olarak üç parçaya ayrılmasıdır. Aynadan bakarak üç parçanın da birbirine eşit olduğuna dikkat edin.

 

4) Dikkat etmeniz gereken bir başka şey ise saç örerken tuttuğunuz parçaları çok sıkı kavramanızdır. Gevşeklik verdiğiniz an örgünüz hoş görünmeyecektir. Videomuzda daha iyi anlayacaksınız. (Zeynep Çınar/KadinveMakyaj.Com)

 

Yazı Hakkında Hiç Yorum Yapılmamış
Çok Okunanlar
Son Yorumlar
kuru ciltler içinde geçerli midir bu maske yüzüm pul pul derisi dökülüyor kısa zamanda cevap verirseniz çok memnun olurum
bana pek oluru varmıs gıbı gelmedı
BENDE SANA KATILIYORUM TATLIM

sakla