Kayıt Sayfasına Hoşgeldiniz
Giriş Sayfasına Hoşgeldiniz
Şifrenizi mi unuttunuz?

Saç Nasıl Örülür? (Videolu Anlatım)
Saç Nasıl Örülür? (Videolu Anlatım)
14
Kas

Saç örmek bir çok kişi için artık rutin haline gelmiş basit bir işlemdir. Ancak yeni başlayanlar ve tek başına saçını düzgün öremeyenler için pratik bir anlatım olsun diye video sunmak istedik. Bir kaç madde halinde saç örerken dikkat edilmesi gerekenlere değinip videomuza geçelim.

 

1) Öncelikle saçlarınızı düzgünce tarayın. Aralarda düğümlerin oluşmadığından emin olun. Eğer saçlarınız tamamen açık değilse örgünüz de güzel olmayacaktır.

 

2) Saçlarınızı ister açıp küçük örgüler örün isterseniz bir toka ile önce bağlayıp sonra büyük örgüler atın seçim tamamen size ait.

 

3) Dikkat edilmesi gereken en önemli şey saçın eşit olarak üç parçaya ayrılmasıdır. Aynadan bakarak üç parçanın da birbirine eşit olduğuna dikkat edin.

 

4) Dikkat etmeniz gereken bir başka şey ise saç örerken tuttuğunuz parçaları çok sıkı kavramanızdır. Gevşeklik verdiğiniz an örgünüz hoş görünmeyecektir. Videomuzda daha iyi anlayacaksınız. (Zeynep Çınar/KadinveMakyaj.Com)

 

Yazı Hakkında Hiç Yorum Yapılmamış
Çok Okunanlar
Son Yorumlar
1 hafta boyunca hergün mü vurucaz
Hani 2 saat bekletin demişsiniz 2 saat beklettikten sonra yıkıyacaz mı ?? Eğer yıkıyacaksak da şampuanla mı yıkıyacaz??
Merhaba acaba kalıcılığı ne kadar ya da ne sıklıkla tazelenmeli? Acele cevap lazım teşekkürler.
ne kadar boş beleş, diğer yazılardan farklı bir şey katmamış, havada bir içerik olmuş. Hayır bir de önerileri verdiğin hedef kitle kim? Çık 5 km koş diye sen kime hangi bilgiye dayanarak öneride bulunuyorsun ? hayatında koşu yapmamış 35 yaşında birisi bunu okuyup, yazana güvenip bu sıcakta çıkıp 5 km koşabilir mi ? Başlığa bakan da gerçkten orjinal bir şeyler yazmışlar sanır.

sakla