Kayıt Sayfasına Hoşgeldiniz
Giriş Sayfasına Hoşgeldiniz
Şifrenizi mi unuttunuz?

Saçı Uzatan ve Gürleştiren Bitki: Sarımsak
Saçı Uzatan ve Gürleştiren Bitki: Sarımsak
3
Tem

Saç bakımı da en az cilt bakımı kadar önemlidir. Çünkü daha önce de söylediğim gibi bir kadının en dikkat çeken yeri saçlarıdır. Bu yüzden saçlara çok iyi bakılmalı ve sağlıklı kalması sağlanmalıdır.

 

Saçınızın beslenmesini, daha gür çıkmasını ve çabuk uzamasını istiyorsanız sizlere sarımsak kürünü öneririm. Bildiğimiz birçok yöntem var. Zeytin yağı, badem yarı, çam terebentin gibi ama öğrendiğim bilgilere göre sarımsak çok daha etkiliymiş. Kullanımına gelince birçok şekilde kullanabilirsiniz aslında. Rendeleyip sürebilirsiniz, zeytin yağında bekletip sürebilirsiniz ama en etkili yöntem, sarımsağı ortadan ikiye kesip, saç diplerine sürtmek.

 

Bu biraz canınızı yakabilir aslında ama etkiyi görünce buna değdiğini göreceksiniz. Sağlıklı ve bakımlı saçlar için siz de saç için sarımsak kürünü deneyebilirsiniz. Kolay gelsin :)

Yazı Hakkında Hiç Yorum Yapılmamış
Çok Okunanlar
Son Yorumlar
1 hafta boyunca hergün mü vurucaz
Hani 2 saat bekletin demişsiniz 2 saat beklettikten sonra yıkıyacaz mı ?? Eğer yıkıyacaksak da şampuanla mı yıkıyacaz??
Merhaba acaba kalıcılığı ne kadar ya da ne sıklıkla tazelenmeli? Acele cevap lazım teşekkürler.
ne kadar boş beleş, diğer yazılardan farklı bir şey katmamış, havada bir içerik olmuş. Hayır bir de önerileri verdiğin hedef kitle kim? Çık 5 km koş diye sen kime hangi bilgiye dayanarak öneride bulunuyorsun ? hayatında koşu yapmamış 35 yaşında birisi bunu okuyup, yazana güvenip bu sıcakta çıkıp 5 km koşabilir mi ? Başlığa bakan da gerçkten orjinal bir şeyler yazmışlar sanır.

sakla