Kayıt Sayfasına Hoşgeldiniz
Giriş Sayfasına Hoşgeldiniz
Şifrenizi mi unuttunuz?
Saçı Uzatan ve Gürleştiren Bitki: Sarımsak
Saçı Uzatan ve Gürleştiren Bitki: Sarımsak
3
Tem

Saç bakımı da en az cilt bakımı kadar önemlidir. Çünkü daha önce de söylediğim gibi bir kadının en dikkat çeken yeri saçlarıdır. Bu yüzden saçlara çok iyi bakılmalı ve sağlıklı kalması sağlanmalıdır.

 

Saçınızın beslenmesini, daha gür çıkmasını ve çabuk uzamasını istiyorsanız sizlere sarımsak kürünü öneririm. Bildiğimiz birçok yöntem var. Zeytin yağı, badem yarı, çam terebentin gibi ama öğrendiğim bilgilere göre sarımsak çok daha etkiliymiş. Kullanımına gelince birçok şekilde kullanabilirsiniz aslında. Rendeleyip sürebilirsiniz, zeytin yağında bekletip sürebilirsiniz ama en etkili yöntem, sarımsağı ortadan ikiye kesip, saç diplerine sürtmek.

 

Bu biraz canınızı yakabilir aslında ama etkiyi görünce buna değdiğini göreceksiniz. Sağlıklı ve bakımlı saçlar için siz de saç için sarımsak kürünü deneyebilirsiniz. Kolay gelsin :)

Yazı Hakkında Hiç Yorum Yapılmamış
Çok Okunanlar
Son Yorumlar
denedin mi formulü nasıl yaptığını ne kadar süre kaldığını yazar mısın
küçük kaptaki malzemeleri suya mı döküyoruz. suyun miktarı ne kadar olmalı 2 saat bekledikten sonra yıkıyor muyuz açık açık yazar mısınız
çok teşekkür ederim harika bir yazı olmuş yine.
Oldukça dekoratif fantastik modeller çıkıyor bu ürünlerde. Tamamen hayal gücüyle alakalı tasarımlar söz konusu. Özellikle geniş bir yatak odanız varsa kesinlikle göz önüne almanız gerekir.

sakla