Kayıt Sayfasına Hoşgeldiniz
Giriş Sayfasına Hoşgeldiniz
Şifrenizi mi unuttunuz?
Kırklı Yaşlarda Uzun Saç mı? Kısa Saç mı?
Kırklı Yaşlarda Uzun Saç mı? Kısa Saç mı?
11
Haz

Eskiden kırklı yaşlara gelmek, saçları kısa kestirmek demekti. Şimdi kadınların çoğu bunun tersini düşünüyor.

 

Kısa saç çünkü…

 

Eğer saçınızın rengini düzenli aralıklarla açıyor ya da saçınızı sık sık düzleştiriyorsanız yıpranmış ve ölü görünecektir. Bu görüntü hiç sağlıklı ya da genç değil. Bu durumda, kısa bir model tercih edip arkayı ya da yanlardan birini uzun bırakabilirsiniz. Kenardaki perçemlerle birleşen saçınız gayet havalı duracaktır. Bir iki detay demode görünmenizi önleyecektir.

 

Uzun saç çünkü…

 

Kırklara gelince kısa saça dönmek, modası geçmiş bir konsept. Köprücük kemiğinin bir kaç santim altında, uçtan hafif katlı bırakılmış saçları tercih edebilirsiniz. Bu tarz, saça dolgunluk ve canlılık veriyor. Yana düşen perçemler de görüntünüzü tamamen değiştirecektir. ,bakım yapılmayan saçlar olduğundan daha uzun görünür. Banyo sonrası uçlara krem uygulayarak bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz.

Yazı Hakkında Hiç Yorum Yapılmamış
Çok Okunanlar
Son Yorumlar
denedin mi formulü nasıl yaptığını ne kadar süre kaldığını yazar mısın
küçük kaptaki malzemeleri suya mı döküyoruz. suyun miktarı ne kadar olmalı 2 saat bekledikten sonra yıkıyor muyuz açık açık yazar mısınız
çok teşekkür ederim harika bir yazı olmuş yine.
Oldukça dekoratif fantastik modeller çıkıyor bu ürünlerde. Tamamen hayal gücüyle alakalı tasarımlar söz konusu. Özellikle geniş bir yatak odanız varsa kesinlikle göz önüne almanız gerekir.

sakla