Kayıt Sayfasına Hoşgeldiniz
Giriş Sayfasına Hoşgeldiniz
Şifrenizi mi unuttunuz?

Kırklı Yaşlarda Uzun Saç mı? Kısa Saç mı?
Kırklı Yaşlarda Uzun Saç mı? Kısa Saç mı?
11
Haz

Eskiden kırklı yaşlara gelmek, saçları kısa kestirmek demekti. Şimdi kadınların çoğu bunun tersini düşünüyor.

 

Kısa saç çünkü…

 

Eğer saçınızın rengini düzenli aralıklarla açıyor ya da saçınızı sık sık düzleştiriyorsanız yıpranmış ve ölü görünecektir. Bu görüntü hiç sağlıklı ya da genç değil. Bu durumda, kısa bir model tercih edip arkayı ya da yanlardan birini uzun bırakabilirsiniz. Kenardaki perçemlerle birleşen saçınız gayet havalı duracaktır. Bir iki detay demode görünmenizi önleyecektir.

 

Uzun saç çünkü…

 

Kırklara gelince kısa saça dönmek, modası geçmiş bir konsept. Köprücük kemiğinin bir kaç santim altında, uçtan hafif katlı bırakılmış saçları tercih edebilirsiniz. Bu tarz, saça dolgunluk ve canlılık veriyor. Yana düşen perçemler de görüntünüzü tamamen değiştirecektir. ,bakım yapılmayan saçlar olduğundan daha uzun görünür. Banyo sonrası uçlara krem uygulayarak bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz.

Yazı Hakkında Hiç Yorum Yapılmamış
Çok Okunanlar
Son Yorumlar
1 hafta boyunca hergün mü vurucaz
Hani 2 saat bekletin demişsiniz 2 saat beklettikten sonra yıkıyacaz mı ?? Eğer yıkıyacaksak da şampuanla mı yıkıyacaz??
Merhaba acaba kalıcılığı ne kadar ya da ne sıklıkla tazelenmeli? Acele cevap lazım teşekkürler.
ne kadar boş beleş, diğer yazılardan farklı bir şey katmamış, havada bir içerik olmuş. Hayır bir de önerileri verdiğin hedef kitle kim? Çık 5 km koş diye sen kime hangi bilgiye dayanarak öneride bulunuyorsun ? hayatında koşu yapmamış 35 yaşında birisi bunu okuyup, yazana güvenip bu sıcakta çıkıp 5 km koşabilir mi ? Başlığa bakan da gerçkten orjinal bir şeyler yazmışlar sanır.

sakla