Kayıt Sayfasına Hoşgeldiniz
Giriş Sayfasına Hoşgeldiniz
Şifrenizi mi unuttunuz?

Göz Rengine Göre Saç Rengi Seçimi
Göz Rengine Göre Saç Rengi Seçimi
13
Haz

Göz Rengime Uygun Saç Rengi Nedir?

 

Kadınlar dış görünümde her şeyin birbiriyle uyumlu olmasını isterler. Elbiseyle ayakkabı uyumunu ya da makyaj oje uyumunu herkes bilir ama bilinmeyen bazı ufak detaylar da var göz rengimize uygun saç rengi ve saç modeli gibi. Bugün sizlere bu uyumdan bahsedeceğim.

 

Eğer siyah, koyu kahverengi gibi koyu bir göz renginiz varsa saçınızda koyu renkler bir ahenk sağlar. Siyah, kahverengi, çok açık olmayan bir kızıl gibi. Sarı saçları sizin için önermiyoruz.

 

Renkli gözler için (mavi ve yeşil); tabi ki herkesin tahmin ettiği sarı renk sizde hoş duracaktır. Açık kahverengi tonlarını da denemenizde fayda var.

 

Kestane rengi dediğimiz kırmızıya çalan bir renkte gözünüz varsa; siyah, kahverengi tonları (çok açık ve ya koyu olmasın) ve kızıl tonlarını deneyebilirsiniz.

 

Ela Gözler için Saç Rengi; Açık bir kahverengi sizde iyi duracaktır.

 

Bunları verdiniz diye başka renk kullanmayayım mı? Tabi ki hayır yakışana her renk yakışır tabi ama genel olarak en çok kullanılan ve en çok beğenilen renk tonları bunlar. Hepinize kolaylıklar :)

Yazı Hakkında Hiç Yorum Yapılmamış
Çok Okunanlar
Son Yorumlar
kuru ciltler içinde geçerli midir bu maske yüzüm pul pul derisi dökülüyor kısa zamanda cevap verirseniz çok memnun olurum
bana pek oluru varmıs gıbı gelmedı
BENDE SANA KATILIYORUM TATLIM

sakla