Kayıt Sayfasına Hoşgeldiniz
Giriş Sayfasına Hoşgeldiniz
Şifrenizi mi unuttunuz?
Esmerlere Hangi Saç Rengi Gider?
Esmerlere Hangi Saç Rengi Gider?
22
May

Esmer kadınlara uygun saç rengini seçmede öncelik koyu tonlar olmalıdır. Kesinlikle sarı,beyaz ya da bunlara benzer açık renkler sizler için uygun olmayacaktır. Esmerliğinizin tonuna göre sizlere yakışan saç renklerini bulmak kolay olacaktır. Sizlere önereceğimiz renkler: Siyah, kızıl ya da kahverengi. Bu renkler genelde esmer kadınlara çok yakışır. Siyah aslında çoğu insana gidecek bir renktir. Ama çok kara değilseniz ayrı bir güzellik katar. Çok esmer olanlara ise önerimiz kahverengi saç boyası olacaktır. Kızıl ise değişikliği seven kadınlar için yeni bir heyecan olacaktır. Bir kaç örnek resimler bu renklerin sizlere nasıl yakışacağını gösterelim.

 

 

İlk resimde gördüğümüz gibi orta dereceli esmerlikte olan kadınlar için kahverengi boyalar gayet hoş durmuş.

 

Esmer bayanlar için saç rengi

 

Bu resmimizde de hafif esmer birisi için koyu siyah saçın muhteşem durduğunuz görüyoruz.

 

esmer kadınlar için saç rengi

 

Son resimde de çok koyu tenki esmer olanlara alternatif bir çözüm olan kızıl rengi görüyoruz. Bakın Rihanna’da bile nasıl tatlı durmuş :)

 

esmerlere saçgi renk gider

Yazı Hakkında Hiç Yorum Yapılmamış
Çok Okunanlar
Son Yorumlar
denedin mi formulü nasıl yaptığını ne kadar süre kaldığını yazar mısın
küçük kaptaki malzemeleri suya mı döküyoruz. suyun miktarı ne kadar olmalı 2 saat bekledikten sonra yıkıyor muyuz açık açık yazar mısınız
çok teşekkür ederim harika bir yazı olmuş yine.
Oldukça dekoratif fantastik modeller çıkıyor bu ürünlerde. Tamamen hayal gücüyle alakalı tasarımlar söz konusu. Özellikle geniş bir yatak odanız varsa kesinlikle göz önüne almanız gerekir.

sakla