Kayıt Sayfasına Hoşgeldiniz
Giriş Sayfasına Hoşgeldiniz
Şifrenizi mi unuttunuz?
En İyi Tüy Dökücüler
En İyi Tüy Dökücüler
15
Tem

Her kadının tüylerle başı beladadır. Lazer tedavisine de o kadar para vermek istemeyen hanımların çözümü tabi ki tüy dökücü kremler. Ama bu tüy dökücü kremlerin hepsi aynı kalitede değil doğal olarak. Kimisi kaşıntı yapıyor, kimisi uzun süreli eki etmiyor, kimisi de tüyleri jiletle alınmış gibi daha sert çıkarıyor. Firmaların bazıları, düşük fiyatlarla satıyor. Ama bunlar genelde günlük olarak kullanılabiliyor. Ertesi gün tüyleriniz yeniden çıkmış oluyor. Şimdi sizlere denenmiş en iyi tüy dökücüleri tanıtıyoruz. Bu başlıkta sadece isim ve kısa özellik olarak yayımlayacağız bu tüy dökücüleri. Daha sonraki yazılarımızda ise tek tek ve detaylı olarak incelememizi görebileceksiniz.

 

Karınca Yumurtası Yağı:

 

Öncelikle hepimizin bildiği karınca yumurtası yağından bahsedelim. Bu ürün gerçekten işe yarıyor. Tüylerinizi hem doğal yöntemle almış oluyorsunuz, hem de çok uzun sayılmasa da bir pürüzsüzlüğe kavuşuyorsunuz.

 

Bioder:

 

Uzun süreli etki gösterse de bu ürünü epilasyon sonrası kullanmanız gerekiyor.

 

Veet Tüy Dökücü:

 

Güzel bir ürün olan veet ağdasıyla birlikte geliyor. İkisini kullandığınızda iyi bir etki yakalayabilirsiniz. Hem de veet tüyleri çoğaltmıyor ve sertleştirmiyor.

 

Sesu:

 

Tavsiye edebileceğimiz iyi tüy dökücülerden biridir. 1 hafta pürüzsüz dolaşmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Denediğimiz diğer ürünler de yakında eklenecektir. Dediğimiz gibi bu tüy dökücülerin detaylı yorumlarını ve özelliklerini diğer yazılarımdan öğrenebilirsiniz. Sizinde kullandıgınız ve tavsiye edebileceğiniz tüy dökücü kremler varsa lütfen kadınvemakyaj ailesiyle paylaşın:)

 

Yazı Hakkında Hiç Yorum Yapılmamış
Çok Okunanlar
Son Yorumlar
denedin mi formulü nasıl yaptığını ne kadar süre kaldığını yazar mısın
küçük kaptaki malzemeleri suya mı döküyoruz. suyun miktarı ne kadar olmalı 2 saat bekledikten sonra yıkıyor muyuz açık açık yazar mısınız
çok teşekkür ederim harika bir yazı olmuş yine.
Oldukça dekoratif fantastik modeller çıkıyor bu ürünlerde. Tamamen hayal gücüyle alakalı tasarımlar söz konusu. Özellikle geniş bir yatak odanız varsa kesinlikle göz önüne almanız gerekir.

sakla