Kayıt Sayfasına Hoşgeldiniz
Giriş Sayfasına Hoşgeldiniz
Şifrenizi mi unuttunuz?
Cilt Toniği (Sirkeli Güllü)
Cilt Toniği (Sirkeli Güllü)
3
Eyl

Sirkeli Cilt Toniği Açıklaması: Eğer cildinizi temiz hissetmiyorsanız, yorgun ve sağlıksız göründüğünü düşünüyorsanız sizlere güzel bir tonik tarifi verelim. Bu tonik ile cildinizi temizlediğinizde yüzünüzdeki ferahlığı hissedeceksiniz.

 

Sirkeli Cilt Toniği için Gerekenler: 4-5 adet gülün kuru yaprakları, gül yağı ve sirke.

 

Sirkeli Cilt Toniği Yapılışı (Tarifi): Kurutulmuş gül yapraklarını, 1 küçük çay bardağı gül yağı ile bir kaba alın, içine 1 bardak (su bardağı) sirke atın. Kabımızın ağzı kapaklı olsun ve sıkıca kapatın. Bu karışımı bir aya yakın bekletmeniz gerekmekte. Bir ay sonunda alın ve çay bardağıyla bir kaba alın aynı çay bardağı ile de su alarak ikisini karıştırın ve yüzünüzü bu karışımla temizleyin. İster yıkayın ister pamuk yardımıyla silin. Çok işe yarayan harika bir toniktir tavsiye ederiz.

 

Tüm yüz maskeleri için tıklayınız » Cilt Maskeleri
Yazı Hakkında 1 Yorum Yapılmış
esra ergin
8 ayönce
yazdı

gerçekten işe yarıyor mu denemeyi isterim. Gül yağı biraz bahalı ama sanırım

Çok Okunanlar
Son Yorumlar
denedin mi formulü nasıl yaptığını ne kadar süre kaldığını yazar mısın
küçük kaptaki malzemeleri suya mı döküyoruz. suyun miktarı ne kadar olmalı 2 saat bekledikten sonra yıkıyor muyuz açık açık yazar mısınız
çok teşekkür ederim harika bir yazı olmuş yine.
Oldukça dekoratif fantastik modeller çıkıyor bu ürünlerde. Tamamen hayal gücüyle alakalı tasarımlar söz konusu. Özellikle geniş bir yatak odanız varsa kesinlikle göz önüne almanız gerekir.

sakla