Kayıt Sayfasına Hoşgeldiniz
Giriş Sayfasına Hoşgeldiniz
Şifrenizi mi unuttunuz?

Cilt Toniği (Sirkeli Güllü)
Cilt Toniği (Sirkeli Güllü)
3
Eyl

Sirkeli Cilt Toniği Açıklaması: Eğer cildinizi temiz hissetmiyorsanız, yorgun ve sağlıksız göründüğünü düşünüyorsanız sizlere güzel bir tonik tarifi verelim. Bu tonik ile cildinizi temizlediğinizde yüzünüzdeki ferahlığı hissedeceksiniz.

 

Sirkeli Cilt Toniği için Gerekenler: 4-5 adet gülün kuru yaprakları, gül yağı ve sirke.

 

Sirkeli Cilt Toniği Yapılışı (Tarifi): Kurutulmuş gül yapraklarını, 1 küçük çay bardağı gül yağı ile bir kaba alın, içine 1 bardak (su bardağı) sirke atın. Kabımızın ağzı kapaklı olsun ve sıkıca kapatın. Bu karışımı bir aya yakın bekletmeniz gerekmekte. Bir ay sonunda alın ve çay bardağıyla bir kaba alın aynı çay bardağı ile de su alarak ikisini karıştırın ve yüzünüzü bu karışımla temizleyin. İster yıkayın ister pamuk yardımıyla silin. Çok işe yarayan harika bir toniktir tavsiye ederiz.

 

Tüm yüz maskeleri için tıklayınız » Cilt Maskeleri
Yazı Hakkında 1 Yorum Yapılmış
esra ergin
11 ayönce
yazdı

gerçekten işe yarıyor mu denemeyi isterim. Gül yağı biraz bahalı ama sanırım

Çok Okunanlar
Son Yorumlar
1 hafta boyunca hergün mü vurucaz
Hani 2 saat bekletin demişsiniz 2 saat beklettikten sonra yıkıyacaz mı ?? Eğer yıkıyacaksak da şampuanla mı yıkıyacaz??
Merhaba acaba kalıcılığı ne kadar ya da ne sıklıkla tazelenmeli? Acele cevap lazım teşekkürler.
ne kadar boş beleş, diğer yazılardan farklı bir şey katmamış, havada bir içerik olmuş. Hayır bir de önerileri verdiğin hedef kitle kim? Çık 5 km koş diye sen kime hangi bilgiye dayanarak öneride bulunuyorsun ? hayatında koşu yapmamış 35 yaşında birisi bunu okuyup, yazana güvenip bu sıcakta çıkıp 5 km koşabilir mi ? Başlığa bakan da gerçkten orjinal bir şeyler yazmışlar sanır.

sakla